Domů>Články

Při pořádání různých společenských, kulturních i firemních akcí vyvstává pravidelně potřeba mobilních zastřešených prostor. Půjčováním, stavbou, ale i prodejem party stanů a montovaných hal se zabývá M. P. M. spol. s r. o. Dodává párty stany a montované haly pro jednorázové akce, včetně jejich vybavení potřebným nábytkem, zajistí jejich stavbu. Do party stanů lze na firemní akce objednat také montáž osvětlení, případně i mobilního vytápění. S montovanými halami firmy M. P. M. spol. s r. o. je možné setkat se jak při firemních akcích, tak na výstavách a veletrzích. Rozměry stanových montovaných hal lze totiž přizpůsobit momentálnímu účelu, ať je to zastřešení skladovacích nebo prodejních ploch.

Lehké haly s ocelovou konstrukcí, překryté polyesterovou tkaninou, od firmy Svitap J. H. J., s. r. o., umožňují snadné rozšíření skladů nebo přenesení výroby z pevných budov. Montované haly vynikají rychlou montáží a demontáží. Halu lze snadno velikostí přizpůsobit potřebě. Takové vlastnosti mají i party stany, vhodné pro konání jednorázových akcí. Každý párty stan se snadno postaví i složí, lze jej osvětlit a v případě potřeby i vytopit. Na principu montovaných hal a party stanů se vytváří také velká textilní architektura, v malém výroba autoplachet. Autoplachty se dodávají pro auta všech velikostí, textilní architekturu najdeme hlavně ve veřejném prostoru.

Praha stěhování bytů ani stěhování kanceláří nijak neusnadňuje. Proto je dobré se spolehnout na firmu, která má se stěhováním kanceláří i stěhováním bytů v Praze zkušenosti a dokáže pro stěhování připravit plán tak, aby vše proběhlo rychle, včetně efektivního nastěhování podle space planu. Před stěhováním kanceláří zajistí pojistné krytí stěhovaného majetku, evidenci nábytku, zejména výpočetní techniky, správné využití vozidel, které se promítá do konečné ceny služeb. Totéž se týká stěhování bytů po Praze, při němž je vhodné využít i balicí služby s případnou dodávkou balicích materiálů a servisu při demontáži a následné montáži nábytku.

V Ondřejově má sídlo prodejny řeziva Jiří Vycpálek. K prodeji nabízí jak truhlářské řezivo, tak na mnoho rozměrů opracovaných palubek, plotovek, latí, prken, hranolů, OSB desek, QSB desek, ale i spárovek a spojovacího materiálu. Sortiment doplňuje prodej dubových briket, pelet a palivového dříví, barev na dřevo a ochranných nátěrů. Palubky obkladové i palubky podlahové ze smrkové a borovicového dřeva jsou dodávány v různých velikostech, stejně jako OSB desky a QSB desky, zpracovávané v různých tloušťkách, šířkách i délkách pro nejrůznější stavební využití. Spojovací materiál s palubkami, plotovkami nebo OSB deskami případně doveze auto prodejny až na místo určení.

Velkou nabídku palubek, plotovek, OSB desek, QSB desek, lišt k palubkám, KVH hranolů, barev na dřevo a dřeva palivového má k dispozici v novém prodejním skladu v Praze 5 – Řeporyjích firma Jaroslav Karban. Ke koupi jsou jak palubky obkladové, tak palubky podlahové, terasová prkna z modřínu, třískové OSB desky i QSB desky, a to nejen pro stavební účely, ale i pro využití v interiérech. V nabídce nechybějí plotovky ze smrkového dřeva různých šířek a délek, ani stavební KVH hranoly či nátěry a barvy na dřevo na bázi přírodních olejů a vosků. Sortiment doplňuje palivové dřevo, které nařezané a naštípané, je k dispozici na nevratných paletách.

Ostraha osob, mnohdy veřejně činných, vyžaduje podporu bezpečnostní služby. Dobrá bezpečnostní agentura dokáže poskytnout klientům bohaté technické vybavení, jako je například EZS a PCO – pult centrální ochrany. U pultu centrální ochrany se totiž sbíhají všechny důležité informace, které bezpečnostní služba dokáže využít, ať už se jedná o ostrahu objektů či o ostrahu osob. Z nich vycházejí při své práci osobní strážci i třeba odborníci v oblasti psychologie vyjednávání. Bezpečnostních služeb bezpečnostních agentur běžně využívají i pořadatelé nejrůznějších kulturních akcí, protože jim mohou nabídnout komplexní servis, ostrahou osob počínaje a pořadatelskou službou konče. Bezpečnostní agentury jsou spolehlivým nástrojem ochrany majetku. Poskytují fyzickou ostrahu objektů i fyzickou ostrahu osob. Fyzická ostraha objektů se provádí pomocí pultu centrální ostrahy – PCO. Dispečink PCO má k dispozici kamerové systémy ve střežené budově a je schopen sledovat dění v objektu. Na pult centrální ochrany může být napojen EZS, elektronický zabezpečovací systém, který sám dokáže ohlásit ohrožení osob nebo narušení objektu, ať vloupáním, či požárem nebo zatopením vodou. Větší objekty běžně kromě EZS zabezpečuje také kamerový systém a provádí se též fyzická ostraha pracovníky, jež má k dispozici bezpečnostní agentura.

Při výběru nového nábytku záleží na tom, chceme-li zařídit místnost pro práci nebo pro volný čas. V prvním případě můžeme vybírat z široké nabídky kancelářských křesel a kancelářských židlí, v případě druhém se lze rozhodnout mezi zahradním ratanovým nábytkem nebo neformálním posezením, jaké poskytnou sedací pytle a sedací vaky. Sedací pytel, stejně jako sedací vak, nabízí plastické přizpůsobení poloze a tvaru těla, zahradní ratanový nábytek zase pohodlné posezení u kávy třeba na zahradě rodinné usedlosti. I v té je přitom možné mít jednu místnost, v níž kancelářské židle nebo kancelářská křesla signalizují, že může být určena k pracovní činnosti. Ratanový nábytek je již po mnoho let běžnou součástí vybavení zahradním nábytkem při rekreaci. Protože je vyroben z přírodního materiálu, dřeviny pěstované v tropickém pásmu, má mnoho výhod. U ratanového nábytku je oceňována zejména jeho lehkost a snadná údržba. Ratanový nábytek, vyráběný z ohebných prutů, je také oblíbený pro svou vzdušnost, která vynikne zejména v letních měsících. Už od devatenáctého století tento příjemný zahradní nábytek poskytuje lidem pohodlí, jaké u jiných typů zahradního nábytku nenajdeme. S ratanovým nábytkem se proto setkáme v nabídce většiny prodejců a dovozců zahradního nábytku. Mezi výrobci kancelářského nábytku zaujímá důstojné místo pardubická JP-KONTAKT. Již dvacet let vyrábí výbavu pro kanceláře, stejně jako školy. Ve svém sortimentu má veškerý kancelářský nábytek od kancelářských židlí až po regály a trezory. Dodává také regály a žebříky různých typů a velikostí. Protože vyrábí i nábytek do škol, má v sortimentu vše od školních tabulí přes magnetické tabule až po odpadkové koše. Vždyť kromě trezorů zde najdou uplatnění všechny typy kancelářského nábytku, ať jsou to kancelářské židle, různé typy regálů do knihoven, žebříků nebo nezbytných odpadkových košů. Kromě výroby klasických školních tabulí či moderních magnetických tabulí může tato firma poskytnout podle zákona o zaměstnanosti také náhradní plnění. Teakový nábytek, vyráběný ze dřeva teaku, stromu rostoucího v Indonésii, dnes nachází široké uplatnění. Ať už jako rustikální nábytek historizující, nebo jako účelný nábytek z masivu, který se hodí i do pracovního prostředí. Z teakového nábytku se vyrábějí nejrůznější kusy vybavení – z rustikálního nábytku jsou často používány komody, z postelí, skříní a nočních stolků se skládají ložnice. Z nábytku z masivu se vyrábějí také psací stoly, konferenční stolky, ale i celé knihovny. S teakovým nábytkem se tak setkáme nejen jako s nábytkem rustikálním, ale zároveň i jako se současným nábytkem z masivu veskrze pracovním.

Klimatizace je neocenitelný přístroj, pomáhající vylepšovat podmínky k pobytu v pracovním či jiném prostředí. Klimatizací s dálkovým ovládáním lze podle potřeby ovlivňovat kvalitu vzduchu v místnosti, klimatizace přitom může být umístěná na stěně či stropě místnosti, setkáme se i s klimatizacemi skrytými v mezistropních prostorách. Výrobci klimatizací dnes nabízejí i tepelná čerpadla. Tepelných čerpadel, používaných k vytápění budov, je několik typů, např. tepelná čerpadla země/voda či vzduch/voda. Tepelná čerpadla typu vzduch/voda jsou závislá na teplotě okolního vzduchu, u tepelných čerpadel země/voda je využívána energie akumulovaná v půdě.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Extrasexshop.cz

Kolik je vám let?

18-30

55%

30-40

22%

40-50

23%

Hlasovalo: 11438 uživatelů

BrainActive proti stresu a únavě. Proti bolesti kloubů zvolte Flextor. Probiozym proti nadýmání a zácpě. Eshop s Clip in vlasy evropského typu. Alfa Stěhování s.r.o. poskytuje kompletní stěhovací služby. Získejte Clip in vlasy vysoké kvality. Víme, že váš majetek pro vás má daleko větší hodnotu než jen pořizovací cenu. Stěhování není víkendová cesta na chatu a bezúhonný převoz všech věcí může být složitý.

Hubnutí bez hladu

Hyperproteinová instantní jídla. Výsledky již do 5 dnů. Recenze u nás.

Chvilka na čaj

Prodej kvalitních a čerstvých sypaných čajů.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Kvalitní rc modely k Vánocům pro děti a dospělé. Kabelky pro každou sexy ženu.
Zde si můžete zkontrolovat PNR status Indických Drah.
Jízdní kola, cyklistické a sportovního vybavení a doplňky.

Maxi Pro 90 - banán, 700 g

ATP

Maxi Pro 90 - banán, 700 g

množství: 700 g

původní cena: 460,00 Kč
Cena: 368,00 Kč

koupit

Professional Whey Protein 50% 1 000 g - vanilka, 1000 g

ATP

Professional Whey Protein 50%   1 000 g - vanilka, 1000 g

množství: 1000 g

původní cena: 523,00 Kč
Cena: 425,00 Kč

koupit

Boxovací rukavice - 10 UZ, 1 pár

Best Body Nutrition

  Boxovací rukavice - 10 UZ, 1 pár

množství: 1 pár

původní cena: 850,00 Kč
Cena: 808,00 Kč

koupit

50% Protein Block - čokoláda, 90g

Best Body Nutrition

50% Protein Block - čokoláda, 90g

množství: 90g

původní cena: 89,00 Kč
Cena: 65,00 Kč

koupit

Premium Pro - 500 g bag - oříšek , 500 g

Best Body Nutrition

Premium Pro - 500 g bag - oříšek , 500 g

množství: 500 g

původní cena: 420,00 Kč
Cena: 399,00 Kč

koupit

Premium Pro Protein Shake - čokoláda, 500 ml

Best Body Nutrition

Premium Pro Protein Shake - čokoláda, 500 ml

množství: 500 ml

původní cena: 89,00 Kč
Cena: 72,00 Kč

koupit

Jerky - sušené maso - hovězí peppered, sáček 25g

Indiana

Jerky - sušené maso - hovězí peppered, sáček 25g

množství: sáček 25g

původní cena: 69,00 Kč
Cena: 53,00 Kč

koupit

HMB 4500 - , 100 kapslí

Nutrend

HMB 4500 - , 100 kapslí

množství: 100 kapslí

původní cena: 450,00 Kč
Cena: 405,00 Kč

koupit

Unisport 1000ml - bílý grep, 1000 ml

Nutrend

Unisport 1000ml - bílý grep, 1000 ml

množství: 1000 ml

původní cena: 435,00 Kč
Cena: 385,00 Kč

koupit

Unisport 500ml - pink grep, 500 ml

Nutrend

Unisport 500ml - pink grep, 500 ml

množství: 500 ml

původní cena: 250,00 Kč
Cena: 225,00 Kč

koupit

ISODRINX TABS - citron, 12 tablet

Nutrend

ISODRINX TABS - citron, 12 tablet

množství: 12 tablet

původní cena: 150,00 Kč
Cena: 135,00 Kč

koupit

DeNuts - švestka, 35 g

Nutrend

DeNuts - švestka, 35 g

množství: 35 g

původní cena: 18,00 Kč
Cena: 16,00 Kč

koupit

LONG PROTEIN - vanilka, 1000 g

Nutrend

LONG PROTEIN - vanilka, 1000 g

množství: 1000 g

původní cena: 820,00 Kč
Cena: 738,00 Kč

koupit

100 % Whey Protein - biscuit, 2250 g

Nutrend

100 % Whey Protein - biscuit, 2250 g

množství: 2250 g

původní cena: 1 500,00 Kč
Cena: 1 350,00 Kč

koupit

100 % Whey Protein - jahoda, 4000 g

Nutrend

100 % Whey Protein - jahoda, 4000 g

množství: 4000 g

původní cena: 2 000,00 Kč
Cena: 1 800,00 Kč

koupit

COMPRESS B.I.G. - vanilka, 910 g

Nutrend

COMPRESS B.I.G. - vanilka, 910 g

množství: 910 g

původní cena: 499,00 Kč
Cena: 449,00 Kč

koupit

Carbosnack - bitter lemon, 1 tuba (55 g)

Nutrend

Carbosnack - bitter lemon, 1 tuba (55 g)

množství: 1 tuba (55 g)

původní cena: 29,00 Kč
Cena: 26,00 Kč

koupit

Bromelain + Papaya - Enzymy - , 90 kapslí

Trophic

Bromelain + Papaya - Enzymy - , 90 kapslí

množství: 90 kapslí

původní cena: 150,00 Kč
Cena: 148,00 Kč

koupit

ACAI 350 mg - 90 kapslí - , 90 kapslí

Unios Pharma

ACAI 350 mg - 90 kapslí - , 90 kapslí

množství: 90 kapslí

původní cena: 250,00 Kč
Cena: 245,00 Kč

koupit

40% High Protein Low Carb Bar - latte macchiato, 50 g

Weider

40% High Protein Low Carb Bar - latte macchiato, 50 g

množství: 50 g

původní cena: 62,00 Kč
Cena: 49,00 Kč

koupit

CFM Whey Protein - natural, 908 g

Weider

CFM Whey Protein - natural, 908 g

množství: 908 g

původní cena: 1 360,00 Kč
Cena: 1 088,00 Kč

koupit

Soy 80+ Protein - jahoda, 800 g

Weider

Soy 80+ Protein - jahoda, 800 g

množství: 800 g

původní cena: 895,00 Kč
Cena: 716,00 Kč

koupit

Gold Whey - mango maracuja, 2000 g

Weider

Gold Whey - mango  maracuja, 2000 g

množství: 2000 g

původní cena: 1 820,00 Kč
Cena: 1 456,00 Kč

koupit

Gold Whey - fresh bottlemilk, 500 g

Weider

Gold Whey - fresh bottlemilk, 500 g

množství: 500 g

původní cena: 595,00 Kč
Cena: 476,00 Kč

koupit

XXtreme opasek bílý - velikost L, 1 ks

XXLABS

XXtreme opasek bílý - velikost L, 1 ks

množství: 1 ks

původní cena: 890,00 Kč
Cena: 790,00 Kč

koupit

Maximum Whey Protein Isolate 92 - čokoláda, 1000 g

XXLABS

Maximum Whey Protein Isolate 92 - čokoláda, 1000 g

množství: 1000 g

původní cena: 890,00 Kč
Cena: 845,00 Kč

koupit

100% Whey Protein Professional - med - vanilka, 920g

Scitec

100% Whey Protein Professional - med - vanilka, 920g

množství: 920g

původní cena: 730,00 Kč
Cena: 657,00 Kč

koupit

L-Glutamine 500g - , 500 g

Reflex Nutrition

L-Glutamine 500g - , 500 g

množství: 500 g

původní cena: 999,00 Kč
Cena: 809,00 Kč

koupit

Instant Whey PRO - banán, 900 g

Reflex Nutrition

Instant Whey PRO - banán, 900 g

množství: 900 g

původní cena: 949,00 Kč
Cena: 809,00 Kč

koupit

Extrapep - čokoláda, 600 g

AONE Nutrition

Extrapep - čokoláda, 600 g

množství: 600 g

původní cena: 999,00 Kč
Cena: 950,00 Kč

koupit

Xtreme Beef Amino - , 300 tablet min. trv. do 11/2017

Fitness Authority

Xtreme Beef Amino - , 300 tablet min. trv. do 11/2017

množství: 300 tablet min. trv. do 11/2017

původní cena: 312,00 Kč
Cena: 259,00 Kč

koupit

GRENADE AT4 - , 120 kapslí + GRENADE 4 kapsle blistr zdarma

Grenade

GRENADE AT4 - , 120 kapslí + GRENADE 4 kapsle blistr zdarma

množství: 120 kapslí + GRENADE 4 kapsle blistr zdarma

původní cena: 1 190,00 Kč
Cena: 899,00 Kč

koupit

Barley Powder BIO 200g - 200 g, 1 ks

Purasana

Barley Powder BIO 200g - 200 g, 1 ks

množství: 1 ks

Cena: 399,00 Kč

koupit

Black Currants 200g - 200 g, 1 ks

Purasana

Black Currants 200g - 200 g, 1 ks

množství: 1 ks

Cena: 299,00 Kč

koupit

Power Band REEBOK Professional - šedá, 1 ks

Reebok

Power Band REEBOK Professional - šedá, 1 ks

množství: 1 ks

Cena: 1 170,00 Kč

koupit

Činka jednoruční pogumovaná Reebok Professional - , set 12,5-20 kg

Reebok

Činka jednoruční pogumovaná Reebok Professional - , set 12,5-20 kg

množství: set 12,5-20 kg

Cena: 10 062,00 Kč

koupit

Kotouč litinový TRI GRIP, otvor 50mm - 20 kg, 1 ks

Arsenal

Kotouč litinový TRI GRIP, otvor 50mm - 20 kg, 1 ks

množství: 1 ks

Cena: 1 390,00 Kč

koupit

Nastavitelný stojan na čínku ARSENAL - , 1 ks

Arsenal

Nastavitelný stojan na čínku ARSENAL - , 1 ks

množství: 1 ks

Cena: 8 990,00 Kč

koupit

IMPULSE FITNESS IF-LPHS KOMBI LEG PRESS - HACK DŘEP - , 1 ks

Impulse

IMPULSE FITNESS IF-LPHS KOMBI LEG PRESS - HACK DŘEP - , 1 ks

množství: 1 ks

Cena: 33 990,00 Kč

koupit

ELIPTICKÝ TRENAŽER FINNLO TIVON - , 1 ks

Finnlo

ELIPTICKÝ TRENAŽER FINNLO TIVON - , 1 ks

množství: 1 ks

Cena: 18 990,00 Kč

koupit

Rotana inSPORTline Digital - , 1 ks

Insportline

Rotana inSPORTline Digital - , 1 ks

množství: 1 ks

původní cena: 490,00 Kč
Cena: 399,00 Kč

koupit

GRCH322 Body-Solid Hyperextense - , 1 ks

Insportline

GRCH322 Body-Solid Hyperextense - , 1 ks

množství: 1 ks

původní cena: 8 890,00 Kč
Cena: 7 990,00 Kč

koupit

Nastavitelná lavice inSPORTline LKU1202 - , 1 ks

Insportline

Nastavitelná lavice inSPORTline LKU1202 - , 1 ks

množství: 1 ks

původní cena: 5 290,00 Kč
Cena: 4 290,00 Kč

koupit

Eliptický trenažer inSPORTline SEG EG 7820 - , 1 ks

Insportline

Eliptický trenažer inSPORTline SEG EG 7820 - , 1 ks

množství: 1 ks

původní cena: 74 990,00 Kč
Cena: 58 990,00 Kč

koupit

Mini twist stepper inSPORTline Jungy - , 1 ks

Insportline

Mini twist stepper inSPORTline Jungy - , 1 ks

množství: 1 ks

původní cena: 1 790,00 Kč
Cena: 1 490,00 Kč

koupit

Hrazda do stropu CHAMPION - Silver - , 1 ks

Champion

Hrazda do stropu CHAMPION - Silver - , 1 ks

množství: 1 ks

Cena: 2 290,00 Kč

koupit